Hakkımızda

1993 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Türev Matbaa Malzemeleri matbaa ve basım sektöründe dünyanın önde gelen grupları ile distribütörlük anlaşmaları yaparak bunları başarılı çalışma grupları ile yüksek marka kalitesini benimseyerek Türkiye pazarına sunmayı amaçlamaktadır.

Yine kendi bünyesinde oluşturduğu DEEPPOİNT ofset kalıbı ve ATHENA graphic art film markaları ile pazarda üstün teknoloji yüksek marka kalitesi ile ön plana çıkarmayı hedeflemektedir.

2001 yılında ANKARA’da açtığı şubesi ile Türkiye’nin 7 bölgesine ve en uç köşelere hizmetini en iyi şekilde vermeyi hedefleyen firmamız her geçen gün müşteri sayısını katlayarak kullanıcıya ulaşabilmeyi ve ayrıca ürün bazında dünya çapındaki hızlı gelişmelere uyum sağlayarak matbaa sektörüne girmeyi başarmıştır.

Firmamız odaklandığı matbaa sektöründe girişimciliği, saygınlığı, hizmeti, profesyonel satış ekibi, gücü ile ön plana çıkmayı başarmıştır.

Stratejimizin temel değerleri yenilikçi,tutarlı,şeffaf, kaliteye önem veren bir yapı haline getirmek ve en önemlisi müşteri memnuniyetini oluşturmaktadır. Türev matbaa malzemeleri sektöründe öncü kuruluşlarla yan yana olma vizyonu ile hareket etmektedir.