Hakkımızda

1993 yılından günümüze...

Türev Matbaa Malzemeleri matbaa ve basım sektöründe dünyanın önde gelen grupları ile distribütörlük anlaşmaları yaparak bunları başarılı çalışma grupları ile yüksek marka kalitesini benimseyerek Türkiye pazarına sunmayı amaçlamaktadır.

Başta FLİNT GRUP matbaa mürekkeplerinin SHEET-FED, HEAT-SET,COLD-SET Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Yine kendi bünyesinde oluşturduğu DEEPPOİNT ve CRYSTAL ofset kalıbı ile ATHENA graphic art film, deppoint matbaa blanketleri, Türev dikiş telleri ve ofset kalıp süngerleri ile pazarda üstün teknoloji yüksek marka kalitesi ile ön plana çıkarmayı hedeflemektedir.

2001 yılında ANKARA’da açtığı şubesi ile Türkiye’nin 7 bölgesine ve en uç köşelere hizmetini en iyi şekilde vermeyi hedefleyen firmamız her geçen gün müşteri sayısını katlayarak kullanıcıya ulaşabilmeyi ve ayrıca ürün bazında dünya çapındaki hızlı gelişmelere uyum sağlayarak matbaa sektörüne girmeyi başarmıştır.

Firmamız odaklandığı matbaa sektöründe girişimciliği, saygınlığı, hizmeti, profesyonel satış ekibi, gücü ile ön plana çıkmayı başarmıştır.

Stratejimizin temel değerleri yenilikçi,tutarlı,şeffaf, kaliteye önem veren bir yapı haline getirmek ve en önemlisi müşteri memnuniyetini oluşturmaktadır. Türev matbaa malzemeleri sektöründe öncü kuruluşlarla yan yana olma vizyonu ile hareket etmektedir.

Misyonumuz

Bünyemizde bulundurduğumuz dünya markalarıyla ve geniş ürün yelpazesiyle, matbaa sektöründe gelişen teknolojileri ve trendleri takip ederek, hedef kitlemize maksimum hizmet ve kaliteyi sunabilmek.

Vizyonumuz

Türkiye’de matbaa pazarında daha hızlı büyüyen, tercih edilen, dünya çapında bir kuruluş olmak.