KRONE MERDANE BAKIM ÜRÜNLERİ

PCO MERDANE ŞAMPUANI- PCO ROLLER SHAMPOO

Merdanelerde mükemmel temizliği sağlar, plastik ve kauçuğun deliklerine nüfuz ederek kalıcı tortulları söker. Merdanelerin yeniden mürekkep kabul özelliğine ve düzgün yüzeye sahip olmalarını sağlar. Mürekkep, kağıt hazne suyunun neden olduğu kirleri , kurumuş vernikleri, dispersyon ve UV lakları ve kurumuş UV mürekkepleri merdaneler makine üzerinde ikensökülmeden- temizlenmesini sağlar. Merdane ve kauçuk blanketlerde hiçbir şişmeye neden olmaz.

KRONE SUPER MERDANE BAKIM SOLÜSYONU- KRONE SUPER ROLLER SHAMPOO

Geri dönüşüm kağıtların kullanılmasınınn artması göz önüne alınarak, kalsiyum( kireç ) , magnezyum sökücü özelliği artırılmış , temizleme gücü en üst seviyeye getirilmiş formülasyon. ( SUPER ROLLER SHAMPOO )

KRONE MRC ( KRONE METERING ROLLER CLEANER )

Nemlendirme merdaneleri ( METERING ROLLER ) temizleyicisi

KRONE PROFESSIONAL ( Matkim ADAM ın çok üstünü) DERİN TEMİZLEYİCİ VE YENİLEYİCİ

Tüm mürekkep,lak ve pigment partiküllerini kauçuk hücrelerinden söker.Kauçuk üzerinde biriken kağıt tozu ve mürekkep bileşenleri belli bir süre sonra sır gibi bir tabaka oluştururlar. Mürekkep alımı, merdane üzerinde dağlımı ve transferi zayıflar. Baskıda; kontrasta azalma ve mürekkep miktarı fazlalığı gibi problemler ortaya çıkar. Bu sorunların giderilmesi , KRONE PROFESSIONAL kullanımı ile mümkündür.Düzenli KRONE PROFESSIONAL kullanarak, kauçuk blanketkerini yumuşak ve dayanıklı tutarsınız ve yinelenmesini sağlarsınız. NOT : COLDSET baskılarda , kağıt tozu brikimlerinin giderilmesi ve daha uzun aralıklarda oluşmasını sağlar.

ÇOK AMAÇLI ÇEVRE DOSTU TEMİZLEME SIVISI ( DOKTOR X in çok üstünü ) KRONE GREEN

Çevre ve insan dostudur. Su bazlıdır.

Sert yüzey temizleyici, su ile seyreltilebilinir, platform, zemin temizliği...

Bilgisayar ekranı, çalışma masaları....

Baskı altı silindirleri gibi çok amaçlı temizlik yapılır.